Narzędzia SEO, marketingowe, reklamowe, email i do tworzenia stron, czy ecommerce (hosting)


Poniżej znajduje się lista polecanych przez mnie narzędzi do rozwijania swojego biznesu w internecie.

Narzędzia SEO

Contadu – edytor tekstu SEO.

Mangools – to pakiet łatwych w użyciu narzędzi SEO, które obejmują wszystko, od badania słów kluczowych, śledzenia pozycji, analizy linków zwrotnych po analizę SEO konkurencji.

Rankmath – Najlepsza według mnie wtyczka SEO wordpress.

Semrush – to popularne narzędzie do badania efektywności kampanii SEO i SEM. Bardzo rozbudowane narzędzie z dodatkowymi modułami.

Seranking – to oparta na chmurze platforma dla specjalistów SEO i marketingu online, która zapewnia kompletny zestaw narzędzi do kompleksowego audytu witryny i działań pozycjonerskich.

Serpstat – to kompleksowa platforma do zarządzania widocznością online. Niezbędne rozwiązanie dla firm, które poważnie podchodzą do rankingu i biznesu organicznego w wyszukiwarce.

SurferSEO – edytor tekstu SEO.

WpRocket – najlepsza wtyczka wordpress do optymalizacji prędkości witryny.

Xrumer – oldschoolowe narzędzie SEO do budowania milionów linków na autopilocie. Uwaga -tylko dla zaawansowanych ponieważ to 100% black hat SEO.

Senuto – narzędzie analityczne SEO, które służy także do planowania treści.

Narzędzia e-commerce

Redcart – to nowoczesne oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowego, idealne do dropshippingu oraz sprzedaży poprzez Allegro, eBay, Empik czy Carrefour.

Shopify – łatwa w obsłudze platforma ecommerce. Oferuje POS – punkt sprzedaży umożliwiający integrację fizycznego sklepu z internetowym oraz możliwość posiadania mobilnej aplikacji do zarządzania firmą

Skyshop – Prosty i szybki start w e-commerce. 463 gotowych integracji z hurtowniami. Integracja z Allegro. Bezpłatne wsparcie.

_Stores bt Cyberfolks – gotowy sklep intenretowy. Z moim rabatem miesiąc gratis (12 MIESIĘCY W CENIE 11) (rabat należy podać podczas chęci opłacania FV) https://uniqueseo.pl/kup/cyberfolksstores/ 👉 HASŁO DO PODANIA W TRAKCIE OPŁACANIA FV: SZRAJNERT

Narzędzia e-mail

Mailerlite – Email marketing jest jedną z form marketingu bezpośredniego, która wykorzystuje do komunikacji pocztę elektroniczną. Zarejestruj się z mojego linku i otrzymaj 1000 darmowych kontaków.

Getresponse – oferuje platformę online z oprogramowaniem do email marketingu, kreatorem landing pages, webinarami itp.

Hosting

Cyberfolks – możesz u nich kupić hosting plus domenę. Sam korzystam -polecam.

Hostinger – mają kilka ciekawych opcji na hosting.

SEOhost – firma na której obecnie rejestruję zaplecza SEO.

Narzędzia marketingowe i reklamowe

Envato – Znajdziesz tu wszystko. Od grafik, po filmy, szablony do stron internetowych (w tym WordPress), pliki 3D, audio i całą masę innych.

Callpage – Domykaj transakcje szybciej niż dotychczas, proponując klientom połączenie przez callback. Testuj za darmo.

Clickmeeting – to idealne narzędzie do organizowania wydarzeń okresowych oraz rozmów z szerszą publicznością.

Manychat – jest narzędziem pozwalającym w bardzo łatwy sposób stworzyć chatbota na Facebooku w zaledwie kilka minut.

Landingi – Zbieraj leady. Sprzedawaj online. Bardzo proste i skuteczne narzędzie do tworzenia sprzedażowych landing page.

Zarządzanie projektami w firmie i CRM

Clickup – Jedna aplikacja, która zastępuje kilka innych. Uprości Ci pracę i zróbisz więcej. Planuj, śledź i zarządzaj dowolnym rodzajem pracy dzięki zarządzaniu projektami, które jest dostosowane do potrzeb Twojego zespołu.

Monday – to wszechstronna platforma, która ułatwi Ci zarządzanie projektami i zadaniami, układanie harmonogramów i planowanie przepływu pracy – niezależnie od branży, w jakiej działasz.

Firmao – Oprogramowanie CRM i ERP dla biznesu. Fakturowanie, JPK, zarządzanie zadaniami, czasem pracy oraz magazynem.